سرپرست فرمانداری امیدیه از افزایش نظارت‌ها بر بازار در این شهرستان خبر داد.

✅سرپرست فرمانداری امیدیه از افزایش نظارت‌ها بر بازار در این شهرستان خبر داد.

🔻مهندس سلامی سرپرست فرمانداری شهرستان امیدیه با حضور در بازار امیدیه از آخرین وضعیت بازار امیدیه قرار گرفت
🔷سلامی در حاشیه این بازدید گفت : بازار نقش مهم و کلیدی در رابطه با تامین نیاز مردم دارد و در این راه مسئولان مجمع امور صنفی، بهداشت و اداره صنعت، معدن و تجارت و سایر دستگاه‌های ذی‌ربط وظیفه سنگینی را بر عهده دارند.
🔵وی با یادآوری اینکه باید نظارت دقیقی در روزهای پایانی سال بر بازار صورت گیرد ، ادامه داد: وظیفه این کارگروه، نظارت بر اقلام مورد نیازی است که ملاک قیمت‌گذاری آن کشوری و منطقه‌ای بوده و در این خصوص هر کسی ‌کوتاهی کند، حتماً باید برخورد قانونی صورت گیرد.
🔶سرپرست فرمانداری امیدیه بر لزوم بازدید میدانی توسط گشت‌های مشترک از بازار تاکید کرد و گفت: در این ایام گشت‌های مشترک به صورت منظم بازار را رصد خواهند کرد، زیرا نظارت‌های مستمر و میدانی علاوه بر کمک به متعادل شدن قیمت‌ها دست دلالان را نیز از بازار کوتاه می‌کند.
🟣این‌ مقام مسئول از نظارت جدی بر واحدهای صنفی در راستای کنترل و تنظیم بازار برای جلوگیری از تخلفات احتمالی نیز خبر داد و متذکر شد: تنظیم بازار به عرضه و تقاضا بستگی دارد و بعضی مواقع عرضه و تقاضا با کمبودهایی مواجه می‌شود که با رویکردی که در بازار مشاهده می‌کنیم باید تلاش کنیم تا نظارت از دستمان خارج نشود که برای تحقق این امر نیز همه دستگاه‌ها باید کنار هم باشند.

84