جلسه تنظیم بازار شهرستان امیدیه برگزار شد

جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان امیدیه به ریاست سید مهران رفیعی فرماندار شهرستان و با حضور اعضا در سالن جلسات فرمانداری برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان امیدیه؛ سید رفیعی در این جلسه اظهار داشت: هدف اصلی برگزاری جلسات تنظیم بازار، حفظ آرامش بازار مصرف و حمایت از حقوق تولید کنندگان و مصرف کنندگان و شهروندان عزیز می باشد.

فرماندار امیدیه در جلسه ستاد تنظیم بازار بر بررسی و نظارت مستمر بازرسان اتاق اصناف، اداره صنعت معدن و تجارت، و تعزیرات حکومتی در راستای جلوگیری از هر گونه گران فروشی، کم فروشی و احجاف در حق شهروندان تاکید نمود.

سید رفیعی با بیان اینکه اتاق اصناف ناظر اصلی در بحث قیمت ها است، ادامه داد: انتظار می رود که این نهاد مردمی نظارت بر قیمت کالا ها را جدی بگیرد و اگر احساس کنند که اتحادیه و یا صنفی تخلفی دارند همان جا برخورد جدی و قانونی داشته باشند.

فرماندار امیدیه بر عدم نصب برچسب قیمت در بعضی از مغازه ها و صنف های شهرستان گله کرد و گفت: مغازه ها و تمامی عرضه کنندگان کالا و خدمات بر اساس قانون و در راستای بهبود وضعیت ، مکلف به نصب برچسب قیمت بر روی کالا و تابلو نرخ دستمزد خدمات در محل کسب خود هستند.

سید رفیعی  در پایان سخنانش از تمامی اتحادیه ها و بازاریان خواست که با اتاق اصناف و دستگاه های زیربط همکاری و هماهنگی داشته باشند.

لازم به ذکر است؛ در این جلسه اعضا ستاد تنظیم بازار شهرستان هر کدام جداگانه پیشنهادات و راهکار های لازم را در این خصوص ارائه کردند

دسته‌بندی اخبار